Ewolucja Soczewek Eyezen

Jeśli czytasz ten post, oznacza, że korzystasz z telefonu lub komputera, a najprawdopodobniej korzystasz z urządzeń elektronicznych więcej niż 2 godziny dziennie. Czy zdarza się, że odczuwasz ból głowy, zmęczenie lub suchość oczu po dłuższej pracy z komputerem/telefonem?

Soczewki Eyezen są idealne dla miłośników cyfrowego życia. Zostały zaprojektowane tak, aby redukować zmęczenie wzroku podczas korzystania z urządzeń elektronicznych w bliskich odległościach, jednocześnie nie zaburzając ostrego widzenia w odległościach dalekich. Ponadto są wyposażone w filtr światła niebieskiego, który zapewnia ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem, chroniąc komórki siatkówki przed degeneracją. Więcej informacji znajdziesz w naszych salonach. Zapraszamy do zapoznania się ofertą promocyjną.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest CCoptyk z siedzibą we Wrocławiu. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest Essilor International(przedstawiciel: Essilor Polonia Sp. z o.o.)